Gerdau

Gerdau, Amerika’nın önde gelen uzun çelik üreticisi ve dünyadaki en büyük özel çelik tedarikçilerinden biridir. 45.000’den fazla çalışanı ile birlikte, 14 ülkede – Amerika, Avrupa ve Asya’da – birlikte yıllık 25 milyon mt çelik üretim kapasitesine sahip endüstriyel faaliyetleri var. Latin Amerika’daki ve dünyadaki en büyük geri dönüşümcüdür ve her yıl milyonlarca metrik ton hurdayı çeliğe dönüştürmektedir. Gerdau, St. Paulo, New York ve Madrid borsalarında işlem görmektedir ve yaklaşık 140.000 hissedarına sahiptir.

Gerdau yönetimi, Paylaşılan Servisleri uygulamanın getirdiği faydaların, şirketi daha verimli ve etkin bir organizasyon haline getireceğini kabul etti. 2010 yılında, Latin Amerika’da (Arjantin, Şili, Kolombiya, Meksika, Peru, Uruguay ve Venezuela) ve İspanya’da hizmet veren Mexico City merkezli çok işlevli bir Paylaşımlı Hizmet Merkezinin değerlendirilmesine, planlanmasına ve uygulanmasına yardımcı olmak için Chazey Partners ile bağlantı kurdu.

Vaka çalışması, 18 ay boyunca, Latin Amerika ve İspanya’da şirketin 76 lokasyonunda çok fonksiyonlu paylaşımlı hizmetler sunan uygulama aşamasının sonuna kadar atılan adımları vurgulamaktadır.

Link: http://chazeypartners.com/studies/gerdau/

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.